Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області шукає у свою команду державного кадастрового реєстратор відділу методологічного забезпечення ведення державного земельного кадастру та розгляду скарг на рішення, дії та бездіяльність державних кадастрових реєстраторів управління державного земельного кадастру

Основні посадові обовязки:

Забезпечення розгляду та підготовки проектів відповідей на листи, скарги громадян та звернення підприємств, установ і організацій, що віднесені до компетенції Відділу.

Виконання доручень Департаменту ведення державного земельного кадастру про наявність земельних ділянок, зареєстрованих за фізичними та юридичними особами на території Полтавської області.

Виконання доручень, наданих керівництвом, відповідно до встановлених термінів.

Дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, трудової  та виконавчої дисципліни, законодавства України з питань Державної служби та про запобігання корупції.

Збір та обробка інформації, наданої структурними підрозділами Головного управління.

Забезпечення керівництва Головного управління статистичною інформацією про стан надходження та опрацювання документів в Національній кадастровій системі.

Зберігання державної таємниці, інформації, що стала відома під час виконання службових обов’язків.

 Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;

вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра. Відповідно до частини 3 статті 9 Закону України «Про державний земельний кадастр» вища землевпорядна або юридична освіта. Відповідно до частини 3 статті 9 Закону України «Про державний земельний кадастр» стаж землевпорядної або юридичної роботи не менш як два роки.

  • вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 13 633 грн.;
  • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
  • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 Умови відбору та призначення на посаду:

  • призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: pl.hr@land.gov.ua.

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 64 12 42.

Додаток 7 , державний кадастровий реєстратор