З метою забезпечення учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників бойових дій земельними ділянками, 12 листопада 2019 року, укладено Меморандум між Головним управлінням та Радою ветеранів України в особі (уповноважений представник Ради ветеранів України), яким було визначено співпрацю і консолідацію зусиль Сторін по забезпеченню безумовного, прозорого виконання вимог законодавства щодо забезпечення учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників бойових дій земельними ділянками.

Протягом січня місяця 2021 року Головним управлінням надано 43 накази «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою» на загальну орієнтовну площу 80,0468 га.

Разом з тим, за той же період, учасникам антитерористичної операції Головним управлінням, підготовлено та видано 256 накази «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність» на загальну площу 492,6884 га.

Враховуючи що і на даний час є учасники бойових дій які вчасно не звернулися для отримання відповідної земельної ділянки Головним управлінням здійснюється тісна співпраця з  Громадською організацією «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО».