Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області шукає у свою команду головного спеціаліста відділу планувань та закупівель фінансового управління Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

(на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану)

Основні посадові обовязки:

1
Складення зведених розрахунків та пропозицій до бюджетних запитів на основі узагальненої інформації наданої структурними підрозділами Головного управління.
2
Складення проектів кошторисів та змін до них на основі відповідних обгрунтувань.
3
Підготовка пропозицій головному розпоряднику бюджетних коштів щодо внесення змін в кошторисні призначення, до планів асигнувань та показників спеціального фонду державного бюджету.
4
Підготовка пропозицій головному розпоряднику бюджетних коштів щодо поточного фінансування за наявними бюджетними програмами.
5
Здійснення аналізу щодо результативності та ефективності виконання бюджетних програм
6
Участь в плануванні закупівель товарів, робіт та послуг на основі потреби структурних підрозділів.
7
Забезпечення своєчасного оформлення, зберігання та передачу до архіву оброблених первинних документів та облікових регістрів, які є підставою для відображення у бухгалтерському обліку операцій та складання звітності.
8
Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів  та звернень народних депутатів, запитів на інформацію, надання роз’яснень з питань, що належать до компетенції відділу.
9
Виконання інших обов’язків, визначених у Положеннях про відділ та фінансове управління.

 Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;
  • вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 11855 грн.;
  • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
  • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 Умови відбору та призначення на посаду:

  • призначення на посаду строкове на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: pl.hr@land.gov.ua.

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 64 12 42.