Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області шукає у свою команду заступника начальника управління – начальника відділу № 1 управління забезпечення реалізації державної політики у сфері земельних відносин Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану)

Основні посадові обовязки:

1
Керівництво та організація роботи відділу: – забезпечення виконання завдань і функцій покладених на відділ; – підготовка положення про відділ та посадових інструкцій працівників відділу; – забезпечення виконання плану роботи відділу, Управління та плану роботи Головного управління з питань, що стосуються роботи відділу; – порушення перед начальником Управління питання щодо заохочення працівників відділу та притягнення їх до відповідальності; – проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців відділу.
2
Забезпечення: надання адміністративних послуг згідно із законом у відповідній сфері; доступу до публічної інформації, що перебуває у володінні відділу.
3
Організація: розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань надання адміністративних послуг, в межах компетенції відділу; ведення діловодства та архіву відповідно до встановлених правил.
4
Виконання інших доручень начальника Управління в межах компетенції, здійснення інших повноваження відповідно до законодавства.
5
Скликання та проведення нарад з питань, що належать до його компетенції.
6
Прийняття участі в організації виконання робіт із землеустрою, охорони та оцінки земель, що проводяться з метою внесення відомостей до Державного земельного кадастру, збору та моніторингу відомостей про земельні ділянки, їх правовий статус, наявність правовстановлюючих документів.
7
Здійснення аналізу інформації щодо діяльності відділу; відображення даних у щомісячних та щоквартальних, щорічних інформаціях; своєчасної, якісної підготовки та подання звітів щодо роботи відділу.
8
Надання у межах  повноважень, передбачених законом, обов’язкових для виконання працівниками відділу доручень.

 Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;
  • наявність вищої освіти ступеня не нижче магістра;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
  • вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 16507 грн.;
  • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
  • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 Умови відбору та призначення на посаду:

  • призначення на посаду строкове на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: pl.hr@land.gov.ua.

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 64 12 42.