Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області шукає у свою команду заступника начальника управління – начальника відділу методологічного забезпечення ведення державного земельного кадастру та розгляду скарг на рішення, дії та бездіяльність державних кадастрових реєстраторів управління державного земельного кадастру

Основні посадові обовязки:

1
Забезпечення ведення Державного земельного кадастру, інформаційна взаємодія Державного земельного кадастру з іншими інформаційними системами в установленому порядку.
2
Забезпечення виконання посадових обов’язків працівниками Відділу (Управління), розподілення між ними обов’язків з урахуванням взаємозамінності, контроль їх роботи.
3
За дорученням керівництва, прийняття участі у нарадах, що проводяться начальником Головного управління, його заступниками, а також у нарадах, що проводяться відомствами з питань, віднесених до компетенції Відділу (Управління).
4
Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій та надання консультацій.
5
Готує проекти наказів з питань, що відносяться до компетенції Відділу (Управління)
6
Виконання доручень, наданих керівництвом, відповідно до встановлених термінів.
7
Дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, трудової та виконавчої дисципліни, законодавства України з питань державної служби та боротьби з корупцією.
8
Виконання  інших обов’язків, визначених у Положенні про Управління.

 Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;
  • наявність вищої освіти ступеня не нижче магістра;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;
  • вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 16 507 грн.;
  • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
  • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 Умови відбору та призначення на посаду:

  • призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: dkzrcadri@ukr.net .

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 64 12 42.