Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області шукає у свою команду головного спеціаліста відділу представництва в судах та інших органах юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану)

Основні посадові обовязки:

1
Здійснення: забезпечення представництва законних інтересів Головного управління в судових та інших органах під час розгляду правових питань і спорів.
2
забезпечення ведення та здійснення аналізу претензійно-позовної роботи у Головному управлінні.
3
забезпечення правильного застосування законодавства у Головному управління та його структурних підрозділах з питань, які віднесені до компетенції відділу.
4
забезпечення своєчасної підготовки та надання передбаченої звітності з питань діяльності відділу.
5
-забезпечення вжиття заходів щодо усунення порушень, зазначених у судових рішеннях, ухвалах суду та розгляду в межах повноважень документів виконавчого провадження.
6
забезпечення своєчасного, повного та всебічного опрацювання листів, звернень та запитів органів виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, громадян, правоохоронних та судових органів.
7
підготовки довідкових матеріалів, інформації з питань діяльності відділу, пропозицій щодо адаптації національного законодавства до законодавства ЄС з питань діяльності відділу. 
8
виконання  інших обов’язків, визначених у Положенні про структурний підрозділ та за рішенням безпосереднього керівника виконує посадові обов’язки іншого державного службовця цього структурного підрозділу у зв’язку із його тимчасовою відсутністю.

 Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;
  • вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 13633 грн.;
  • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
  • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 Умови відбору та призначення на посаду:

  • призначення на посаду строкове на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: pl.hr@land.gov.ua.

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 64 12 42.