Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області шукає у свою команду головного спеціаліста відділу представництва в судах та інших органах юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

(на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану та на період заміщення тимчасово відсутнього державного службовця, за яким зберігається посада державної служби до його фактичного виходу на роботу)

Основні посадові обовязки:

1
 забезпечення представництва законних інтересів Головного управління в судових та інших органах під час розгляду правових питань і спорів.
2
 забезпечення ведення та здійснення аналізу претензійно-позовної роботи у Головному управлінні.
3
забезпечення правильного застосування законодавства у Головному управління та його структурних підрозділах з питань, які віднесені до компетенції відділу.
4
забезпечення своєчасної підготовки та надання передбаченої звітності з питань діяльності відділу.
5
 забезпечення вжиття заходів щодо усунення порушень, зазначених у судових рішеннях, ухвалах суду та розгляду в межах повноважень документів виконавчого провадження.
6
забезпечення своєчасного, повного та всебічного опрацювання листів, звернень та запитів органів виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, громадян, правоохоронних та судових органів.
7
– підготовки довідкових матеріалів, інформації з питань діяльності відділу, пропозицій щодо адаптації національного законодавства до законодавства ЄС з питань діяльності відділу. 
8
виконання  інших обов’язків, визначених у Положенні про структурний підрозділ та за рішенням безпосереднього керівника виконує посадові обов’язки іншого державного службовця цього структурного підрозділу у зв’язку із його тимчасовою відсутністю.

 Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;
  • вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

  • посадовий оклад – 13633 грн.;
  • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
  • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 Умови відбору та призначення на посаду:

  • призначення на посаду строкове на період дії воєнного стану до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану та на період заміщення тимчасово відсутнього державного службовця, за яким зберігається посада державної служби до його фактичного виходу на роботу.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: pl.hr@land.gov.ua.

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 64 12 42.

Пропозиції щодо призначення на  посаду головного спеціаліста