Основні посадові обов’язки:

1.Здійснення розподілу обов’язків між працівниками управління, забезпечення оперативного та якісного виконання ними посадових інструкцій та дотриманням трудової дисципліни.

2.Здійснення визначення порядку роботи структурних підрозділів управління, координація його діяльність, забезпечення розроблення планів роботи управління та здійснення  контролю за їх виконанням, проведення оцінювання результатів службової діяльності начальників структурних підрозділів управління.

3.Забезпечення вжиття заходів щодо вдосконалення організації роботи управління, посилення відповідальності кожного працівників за доручену ділянку роботи.

4.Забезпечує прийняття участі у нарадах, засіданнях та інших заходів, які проводяться керівництвом, при розгляді питань, що належать до компетенції управління.

5.Здійснення візування документів, що належать до компетенції управління.

6.Внесення пропозицій керівнику щодо заохочення працівників управління, включення до кадрового резерву, проведення стажування, присвоєння чергових рангів, оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад. Внесення подання про призначення, переміщення та звільнення працівників у управління.

7.Погодження питання щодо надання працівникам управління відпусток згідно з законодавством.

8.За дорученням  начальника забезпечення представництва інтересів Головного управління в органах виконавчої влади, підприємствах, установах, організаціях, з питань, що належать до компетенції управління.

9.Внесення пропозиції про забезпечення працівників управління службовим приміщенням, засобами зв’язку, канцелярським приладдям.

10.Координація взаємодії управління з іншими структурними підрозділами юридичного управління та Головного управління.

 Обов’язкові вимоги: 

  • громадянство України;
  • вища освіта, не нижче магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Право» / «Правознавство»;
  • вільне володіння державною мовою;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;
  •    знання законодавства:
            Земельний кодекс України; 
            Цивільний кодекс України;
            Закони України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про оренду землі».
 

 Умови відбору та призначення на посаду:

  • призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: dkzrcadri@ukr.net .

За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 64 12 42.