Наказом Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області від 01 червня 2020 №79 внесено зміни до обмежувальних заходів, що введені у Головному управлінні до покращення епідемічної ситуації в Україні.

Відтак відновлюється прийом громадян у громадській приймальні Головного управління, за умови використання  відвідувачами засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, виготовлених самостійно, та дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами адмінбудівлі.

Водночас тимчасово призупиняються особисті, виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та структурних підрозділів у районах області.

Нагадуємо, що Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області гарантує громадянам можливість подавати звернення у паперовому та електронному вигляді (поштова адреса: 36039, м. Полтава вул. Уютна, 23 mail:poltava@land.gov.ua).

У разі необхідності отримання консультацій звертайтеся за телефоном:  (0532) 56-00-36.

Будь ласка, не ігноруйте заходи ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції, зберігайте спокій та будьте здорові!