Шановні громадяни!

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) у Головном управлінні Держгеокадастру у Полтавській області вживаються обмежувальні протиепідемічні заходи.

У зв’язку з цим тимчасово призупиняються особисті прийоми керівництвом Головного управління та керівниками структурних підрозділів в районах та містах, а також  прийоми громадян у громадській приймальні Головного управління та приміщеннях  структурних підрозділів в районах та містах. 

Але Головне управління продовжує працювати в автономному режимі та гарантує забезпечення:

прийом працівників поштового зв’язку, кур’єрської доставки для отримання поштової кореспонденції від юридичних та фізичних осіб в приміщенні Головного управління та структурних підрозділів в районах та містах;

надсилати листи електронною поштою.

Просимо усіх зберігати спокій і бажаємо вам здоров’я!

Наказ №139 від 20.10.2020 р. Про внесення змін до наказу Головного управління від 16.03.2020 № 43 “Про додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу (Covid-19)” (зі змінами)