Предмет закупівлі: послуги з технічної підтримки програмного забезпечення системи електронного документообігу (код за ДК 021:2015 72250000-2 – Послуги, пов’язані із системами та підтримкою)

*інформація оприлюднюється на виконання вимог пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (із змінами)

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

У Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області впроваджена та успішно працює починаючи з 2013 року автоматизована система діловодства яка створена на базі «Автоматизованої системи управління документами «ДОК ПРОФ 3», що зарекомендувала себе якісною системою, що реалізує новітні інформаційні технології. Для забезпечення сталого функціонування система електронного документообігу на базі комп’ютерної програми «Автоматизована система управління документами «ДОК ПРОФ» потребує комплексного обслуговування та технічної підтримки. Закупівля послуг з технічної підтримки програмного забезпечення системи електронного документообігу у ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» забезпечить безперебійну роботу Головного управління у жовтні-грудні 2021 року. Обсяг надання послуг з технічної підтримки визначений на підставі досвіду роботи з ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» у 2020 році за аналогічним договором.

Обсяг надання послуг: 3 послуги, які передбачають:

* Консультативні послуги щодо застосування Системи по телефону, засобами Інтернет (електронним листом):

* Перевірку, тестування, налаштування роботи Системи:

* Розслідування, діагностику та вирішення інцидентів у функціонуванні Системи у віддаленому режимі:

Комплекс засобів захисту інформації від несанкціонованого доступу до комп’ютерної програми «АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАМИ «ДОК ПРОФ З», який наданий на експертизу ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ», відповідає вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації в обсязі функцій, зазначених у Технічному завданні на комплекс засобів захисту інформації від несанкціонованого доступу автоматизованої системи управління документами «ДОК ПРОФ 3», що підтверджено Експертним висновком ТОВ ІІДІ «Автопром», який зареєстрований в адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 16 квітня 2020 року за № 1101 (дійсний до 16 квітня 2023 р.).

Учасником переговорної процедури закупівлі було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» (код ЄДРГЮУ 43335257), місцезнаходження: 04053, місто Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 21, офіс 501, оскільки згідно з рішенням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір від 11.06.2020 № 4949 ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» має виключні майнові права на комп’ютерну програму «АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАМИ «ДОК ПРОФ 3» без будь-яких обмежень та обумовлень. Таким чином, лише ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» має

виключне право дозволяти її використання, перешкоджати неправомірному використанню комп’ютерної програми, в тому числі вносити зміни в вихідний код комп’ютерної програми, що є необхідним в процесі надання послуг.

 

Обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 58 824,00 грн (п’ятдесят вісім тисяч вісімсот двадцять чотири гривні 00 копійок) з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в процесі проведення переговорів з питань узгодження основних умов договору про надання Послуг між представниками Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» виходячи із розміру затверджених кошторисних призначень на 2021 рік за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» та строку надання послуг.

Розмір бюджетного призначення відповідає очікуваній вартості предмета закупівлі і становить 58 824,00 грн (п’ятдесят вісім тисяч вісімсот двадцять чотири гривні 00 копійок) з ПДВ. Джерело фінансування – загальний фонд Державного бюджету, бюджетна програма КПКВК 1202010 «Керівництво та управління у сфері геодезії, картографії та кадастру». Закупівля послуг з технічної підтримки програмного забезпечення системи електронного документообігу згідно зі статтею 48 Бюджетного кодексу України здійснюється в межах затверджених кошторисних призначень за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на 2021 рік.