Cтруктурні підрозділи Головного управління

Прізвище, імя, по-батькові № каб Посада Службовий
Штикер Ярослав Юрійович
201
Начальник ГУ
 
Остапенко Людмила Олексіївна
101
Заступник начальника
64-12-45
Калашник Костянтин Васильович
202
В.о.заступника начальника-начальник Управління з контролю за використання та охороною земель
64-12-43
Лупашко Марина Романівна 200 Приймальня 56-00-36

Ф. 56-39-83

Шаповалова Катерина Геннадіївна

213

Начальник управління

56-46-87

Петренко Юрій Дмитрович

102

Начальник відділу
56-46-87

Радченко Ірина Борисівна

106
Головний спеціаліст

Каплуновська Лариса Василівна

106
Головний спеціаліст

Усенко Анна Геннадіївна

102
Провідний спеціаліст

Лазоренко Людмила Олексіївна

106
Провідний спеціаліст

Рибалка Володимир Дмитрович

102

Заст.нач.упр. – нач. відділу

56-46-76

Лаврінець Олена Василівна

Держ.кад. реєстратор

56-46-87

Сербин Вікторія Олександрівна

Держ.кад. реєстратор

Гармаш Марія Володимирівна

102

Головний спеціаліст

56-46-87

Даншин Володимир Іванович

112

Начальник управління

54-60-18

Руденко Світлана Олександрівна

112

Головний спеціаліст

54-60-18
Кучер Елеонора Всеволодівна 115 Провідний спеціаліст 56-15-21

Смородіна Ольга Вікторівна

112

Заст. нач. упр. – нач. відділу

Сімонова Алла Іванівна

113

Головний спеціаліст

56-42-69

Заярська Людмила Іванівна

Головний спеціаліст

Петрова Інна Володимирівна

115

Головний спеціаліст

56-15-21

Антоненко Тетяна Миколаївна

113

Головний спеціаліст

56-42-69
Таран Наталія Володимирівна 113 Головний спеціаліст
Лещенко Оксана Миколаївна 114 Заст.нач.упр. – нач. Відділу 64-12-44
Кулик Володимир Михайлович Головний спеціаліст
Філіппова Ірина Василівна 114 Начальник відділу 64-12-44
Гужва Марія Сергіївна 114 Головний спеціаліст 64-12-44
Ковтун Олена Анатоліївна Головний спеціаліст
Міняйло Анна Олександрівна Провідний спеціаліст
Шевченко Ірина Володимирівна 107 Начальник відділу  
Отюцька Марія Вікторівна

Головний спеціаліст 053563-14-78
Карпов Анатолій Олександрович

Провідний спеціаліст 05345-9-17-25
Михайленко Оксана Григорівна   Начальник відділу  
Деркач Юлія Олексіївна   Головний спеціаліст 05359-9-15-07
Калашник Костянтин Васильович   Начальник відділу  
Каньшина Олена Костянтинівна 114 Головний спеціаліст 64-12-44
Іщенко Олександр Євгенійович   Головний спеціаліст 053433-1133
Самойленко Геннадій Якович

Начальник відділу

 
Синяк Вікторія Анатоліївна

Головний спеціаліст

0536-77-05-09
Курочка Ірина Ігорівна

Головний спеціаліст

Шутько Петро Миколайович

Головний спеціаліст 05365-24-8-94
Олешко Інна Валентинівна

210

Начальник відділу  
Барська Вікторія Анатоліївна

110

Начальник управління-головний бухгалтер

56-42-91

Терела Оксана Миколаївна   Головний спеціаліст

Доценко Олена Миколаївна   Головний спеціаліст

Герасименко Марина Олександрівна 109 Начальник відділу

56-42-91

Коваль Олена Леонідівна Головний спеціаліст
Марченко Наталія Павлівна Головний спеціаліст
Дериволкова Софія Леонідівна 110 Провідний спеціаліст 56-42-91

Щербак Тетяна Михайлівна

215

Начальник управління

Кикоть Руслан Ярославович

213

Провідний спеціаліст

64-12-40

Миколаєнко Анна Вікторівна

213

Провідний спеціаліст

Гаврись Володимир Васильович

215

Спеціаліст

64-12-40

Тандур Аліна Сергіївна

215

Головний спеціаліст

64-12-40

Кулинич Аліна Юрівна

Головний спеціаліст

Прокопенко Юлія Віталіївна

Провідний спеціаліст

Соляник Валерія Валеріївна

Головний спеціаліст

Десятник Лариса Володимирівна 206 Начальник управління 64-12-42
Лебідь Юлія Григорівна 206 Начальник відділу 64-12-42
Бойко Вікторія Борисівна Головний спеціаліст
Бубнова Ірина Миколаївна 206 Заст.нач.упр. – нач. Відділу 64-12-42
Смецька Тетяна Володимирівна 206 Завідувач сектору 64-12-42
Глушко Алла Олександрівна
209
Начальник управління
54-67-71
Ярошенко Марина Марківна
209
Головний спеціаліст
54-67-71
Головчак Ольга Павлівна
111
Провідний документознавець
Гусак Світлана Миколаївна
Прибиральниця
 
Кішек Лілія Михайлівна
Прибиральниця
 
Цюман Наталія Анатоліївна

209

Завідувач сектору 54-67-71
Богданівська Ольга Григорівна

117

Провідний спеціаліст 56-15-21
Корнієнко Вікторія Михайлівна 214 Головний  спеціаліст 54-57-63

Кусик Олена Василівна

208 Начальник відділу 54-67-72
  Гарашко Любов Анатоліївна Головний спеціаліст
Гошкодеря Віктор Володимирович Головний спеціаліст
Малікова Тетяна Олександрівна 103 Завідувач сектору 56-42-69
Козинський Руслан Ярославович Головний спеціаліст
Арендаренко Олексій Григорович Головний спеціаліст
Могильна Лариса Анатоліївна
210
Завідувач сектору
 
Рибас Ігор Володимирович 204 Завідувач сектору  
Сидорчук Лариса Василівна 217
Завідувач сектору
64-12-41
       
ОХОРОНА