АТО

Впродовж червня 2015 року до землевпорядної служби Полавщини надійшло 216 заяв від учасників АТО на отримання земельних ділянок. За цей період землевпорядники видали 130 дозволів на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Решта дозволів знаходиться на опрацюванні.

 З початку запровадження ініціативи про безкоштовне надання земельних ділянок учасникам АТО, до землевпорядної служби Полтавської області від цієї категорії військових надійшло 1 507 заяв. За результатами їх розгляду, посадовці видали 791 дозвіл на розробку документації із землеустрою для відведення землі загальною площею 1 141 гектар.

 Із загальної кількості задоволених заяв 611 ділянок планують відвести  для ведення особистого селянського господарства, 102 земельних наділи для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд, 78 ділянок для ведення садівництва.

 Найбільше земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності виділили у Гадяцькому (119), Пирятинському (82) та Великобагачанському (47) районах Полтавщини.

 Довідково:

 Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.