прапор2

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк взяв участь у щорічній конференції Світового банку з питань земельних відносин і бідності, яка 14-18 березня проходить у Вашингтоні, США (http://www.worldbank.org/en/events/2015/07/20/land-and-poverty-conference-2016-scaling-up-responsible-land-governance).

Під час перебування у Сполучених Штатах Максим Мартинюк зустрівся с послом України в США Валерієм Чалим. Сторони обговорили питання надання Посольством сприяння розвитку взаємовідносин України та США у сфері землеустрою (http://usa.mfa.gov.ua/ua).

У рамках візиту делегація Держгеокадастру провела переговори з представниками Світового банку, Бюро з питань управління землями США та Міністерства сільського господарства США. У ході зустрічі обговорювалися напрями співробітництва та можливість інтенсифікації діалогу з американською стороною у питаннях підтримки реформ земельних відносин.

Більше фото з першого дня конференції «Scaling up Responsible Land Governance» – за посиланням https://photos.google.com/share/AF1QipM2uwzn3DGBQ-YfAu1kzTk38Y7zDq21Vg9wZV6Ixjemt4AjYrW4aoJF3O59C4bEeQ?key=QnBQRm96bzdtcE1iTDRvQldidjRrMFY3M3NReEJR