сінокос

Сьогодні під час зустрічі у Центрі допомоги учасникам АТО голови Полтавської ОДА Валерія Головка з демобілізованими бійцями та представниками Держгеокадастру вдалося спільно знайти алгоритм  вирішення проблеми виділення земельних ділянок захисникам.

Власне, з цією проблемою демобілізовані учасники АТО напередодні прийшли на особистий прийом до очільника ОДА, Бійці скаржилися на бездіяльність Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області, затягування процесу розгляду документів.
Валерій Головко відреагував миттєво, призначивши на наступний день зустріч у Центрі допомоги учасникам АТО за участі в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Наталії Дяченко. За її словами, торік було розглянуто понад 2 тисячі заяв, позитивну відповідь отримали 90 відсотків заявників. Запевнила, що усі клопотання учасників АТО у Держгеокадастрі розглядають першочергово.
Учасники АТО наполягали, що проблеми таки є — і з термінами розгляду клопотань та видачею дозволів на оформлення технічної документацї, і з пошуком вільних земельних ділянок.
— Я вважаю, що ці проблеми створені штучно, — зауважив Валерій Головко. — Їх можна вирішити, якщо хотіти це зробити.
Пропозиції лунали різні, проте вирішили, що найкраще рішення проблеми з виділенням землі можна знайти виключно на місцях. Тому голова ОДА дав доручення керівнику управління Держгеокадастру до кінця тижня розробити графік виїзних нарад щодо земельних питань у всіх районах області. Наради проходитимуть за участі в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Наталії Дяченко, керівника Центру допомоги учасникам АТО Валерія Довженка, голів РДА, бійців АТО, сільських та селищних голів. Аби наради проходили оперативно і питання вирішувалися швидко, очільник області попросив по кожному району до наради подати єдиний реєстр учасників АТО, яким необхідна земля, та реєстр вільних земельних ділянок. До речі, під час наради перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький озвучив інформацію, що ВАТ «Полтавське» готове віддати військовим 50 гектарів землі у Полтавському районі.
Окрім того, реєстр земельних ділянок, який можна знайти на сайті Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області, відтепер для зручності бійців буде розміщено і на сайті Центру допомоги учасникам АТО.
— Проблему виділення землі учасникам АТО маємо вирішити за місяць. Виїзні наради протягом цього місяця буде проведено у кожному районі Полтавської області. Перший на черзі — Полтавський район, де на сьогодні чи не найбільше проблем. Там така нарада відбудеться вже з понеділка, — резюмував Валерій Головко.

http://www.adm-pl.gov.ua/news/valeriy-golovko-problemu-vidilennya-zemli-uchasnikam-ato-maiemo-virishiti-za-misyac