Сьогодні, 6 грудня  2018 року у  Головному  управлінні Держгеокадастру у Полтавській області відбулась зустріч з представниками Громадських організацій учасників антитерористичної операції Полтавської області, яка пройшла під головуванням  начальника Головного управління  – Вадима Чувпило.

У зустрічі  взяли участь:

–  представник Координаційної ради громадських організацій учасників АТО Полтавської області;

– керівник Центру допомоги учасників АТО;

– головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни у Полтавській області;

–  представники місцевих ЗМІ.

На початку зустрічі Вадим Чувпило привітав всіх чоловіків, учасників антитерористичної операції та їх представників, з одним із найважливіших свят для нашої країни Днем захисника України.

Під час зустрічі, керівник Головного управління проінформував представників  Координаційної ради громадських організацій учасників АТО Полтавської області, що на даний час 90% учасників АТО вже забезпечені земельними ділянками  та  позитивно розглянуто 11 тис. клопотань щодо розробки проектів землеустрою. Також, з метою стовідсоткового забезпечення учасників АТО, протягом жовтня місяця структурними підрозділами Головного управління у районах проведена відповідна робота та зарезервовано земель сільськогосподарського призначення державної власності на загальну площу 369,7 га.

В межах реалізації програми уряду щодо соціальної допомоги сім’ям учасників АТО, складовою частиною якої також є і забезпечення  їх відповідними земельними ділянками, Головним управлінням вживаються заходи по забезпеченню учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення за рахунок земель державної власності.

У підсумку зустрічі були визначені пріоритети та перспективи подальших дій щодо забезпечення учасників антитерористичної операції відповідними  земельними ділянками, а також надані відповідні доручення.