З початку цього року станом на 04 грудня 2018 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Полтавській області прийнято до опрацювання  11 103 проекти землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 10 924 проекти. Позитивну оцінку експертів отримали   8 420 проектів, негативну – 2 683 примірники землевпорядної документації .

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру у Полтавській області направлено 11 832 проекти землеустрою.

У Полтавській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 22 особи.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які

вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.