Сьогодні 07 березня 2018 року з нагоди Дня землевпорядника у театрі ім. Гоголя відбулися урочистості. На заході були присутні працівники Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та працівники структурних підрозділів. З цим прекрасним святом своїх колег привітав начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області – Вадим Чувпило вручивши  відзнаки за сумлінну працю та високі досягнення у сфері земельних відносин.

Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ви покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися.

Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів.

Переконаний, що ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню землевпорядної служби та буде запорукою її успішного розвитку.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

Щастя, добра і злагоди Вам та Вашим родинам!

 

З повагою,

Начальник Головного управління

Держгеокадастру у Полтавській області                                    Вадим Чувпило