Сьогодні 07 березня 2019 року з нагоди 20-річчя Дня землевпорядника у театрі ім. Гоголя відбулися урочистості. На заході були присутні працівники Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та працівники структурних підрозділів. З цим прекрасним святом своїх колег привітав начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області – Вадим Чувпило вручивши  відзнаки за сумлінну працю та високі досягнення у сфері земельних відносин.
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем землевпорядника. Ми високо цінуємо вашу працю та високий професіоналізм у здійсненні державного управління земельними ресурсами, становленні та розвитку усіх форм господарювання.
Від вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів Полтавської області.
Переконаний, що ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню землевпорядної служби та буде запорукою її успішного розвитку.
Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя та нових трудових досягнень.
Щастя, добра і злагоди Вам та Вашим родинам!
 
З повагою,
 
Начальник Головного управління
Держгеокадастру у Полтавській області                                Вадим Чувпило