На сьогоднішньому семінарі в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулась зустріч  з посадовими особами ОМС м. Полтави, селищними, сільськими головами,  державним службовцями та головами громадських рад при адміністраціях Полтавського, Решетилівського та Диканського районів Полтавської області та за участю заступника начальника, начальника Управління з контролю за використанням та охороною земель  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Алли Косик.

Основним питанням на яке з доповіддю виступила Алла Косик «Напрями та форми протидії рейдерству в аграрній сфері».

Ключовими проблемами, які необхідно вирішити аби здолати в Україні в тому числі і в Полтавській області рейдерство, це проведення інвентаризації земель та наповнення Державного земельного кадастру даними, також необхідний один прозорий механізм ведення базового реєстру.

Внаслідок діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області здійснено 477 заходів державного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства та виявлено 326 порушень. По даних перевірках нараховано заподіяної шкоди у розмірі понад 2,5 мільйона гривень.