Сьогодні, 25 жовтня  2018 року у  Головному  управлінні Держгеокадастру у Полтавській області відбулась розширена нарада з Громадськими організаціями учасників антитерористичної операції Полтавської області, яка пройшла під головуванням  начальника Головного управління  – Вадима Чувпило.

У заході взяли участь:

–   керівники громадських організацій учасників АТО;

– керівник Громадської спілки «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО» Полтавської області;

– начальник відділу землеустрою та охорони земель Управління землеустрою та охорони земель Головного управління;

–  представники місцевих ЗМІ.

Під час наради розглянуто питання на тему: «Забезпечення учасників антитерористичної операції, що проживають на території Полтавської області відповідними земельними ділянками  за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення». За оперативною інформацією Полтавщина займає 5 місце по Україні щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність учасникам АТО.

В межах реалізації програми уряду щодо соціальної допомоги сім’ям учасників АТО, складовою частиною якої також є і забезпечення  їх відповідними земельними ділянками, Головним управлінням вживаються заходи по забезпеченню учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення за рахунок земель державної власності.

У підсумку наради  Вадим Чувпило наголосив: « Все що залежить від  Головного управління щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, виконано у повній мірі».

Завдяки співпраці та налагодженому механізму роботи Головного управління  та з урахуванням пропозицій були визначені пріоритети та перспективи подальших дій щодо забезпечення учасників антитерористичної операції відповідними  земельними ділянками, а також надані відповідні доручення.