05.01.2017 року на сайті Філії НТКУ «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА» оприлюднено інтерв’ю з керівником Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадимом Чувпило, яке можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=7A1355cCPqo&app=desktop

Чувпило7

Розпоряджатися землями державної власності будуть органи місцевого самоврядування.  Таке нововведення передбачає законопроект, який перебуває на розгляді у Верховній Раді. Зміни у сфері земельних відносин  викликали невдоволення в учасників АТО, які мають отримувати землю.  Вони вважають:  допоки нею розпоряджався Держгеокадастр, видачу витягів  про вільні ділянки проводили більш прозоро.

Вадим Чувпило, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області: Такі хвилювання є, вони не без підставні  і коментувати їх діяльність дуже складно, і важко навіть уявити в яке русло той чи інший голова направить свою діяльність відповідної ради…  Якщо дійсно на посаді буде людина яка, і громада яка обирає свідомих людей, грамотних у яких підхід формується на добропорядності, чесності, законності то не має значення хто буде розпорядником цих земель.