Сьогодні 13 березня 2020 року з нагоди  свята до Дня землевпорядника в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області відбулися урочистості. З цим прекрасним святом своїх колег привітав  в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області – Олександр Костиря, вручивши  відзнаки за сумлінну працю та високі досягнення у сфері земельних відносин.

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем землевпорядника.

Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни – її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно.

Переконаний, що Ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню землевпорядної служби та буде запорукою її успішного розвитку.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя та нових трудових досягнень.

Щастя, добра і злагоди Вам та Вашим родинам!

 

З повагою,

В.о. начальника Головного управління

Держгеокадастру у Полтавській області                       Олександр Костиря