Станом на 1 жовтня 2017 року Головним управлінням Держгеокадастру прийнято наказів щодо затвердження проекту землеустрою та надано у власність 2842 земельні ділянки  на загальну площу понад 5 тисяч гектарів.

На Полтавщині за третій квартал бажання отримати землю виявили 545 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Із земель державної власності учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Довідково:

З метою налагодження координаційної роботи з питання виділення земельних ділянок учасникам АТО в області, структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру  визначені відповідальні спеціалісти по наданню консультативної допомогти учасникам АТО щодо реалізації права на відповідні земельні ділянки та здійснення  координаційної роботи.

Військові можуть ознайомитись із переліком відповідальних спеціалістів у розрізі районів, а також з матеріалами про вільні ділянки на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (http://poltavska.land.gov.ua/) у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».