На земельних торгах, які були проведені   06, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22 ,23, 29  та  30 травня  2019 року, аграрії придбали права оренди на 24 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності,  які знаходяться на території  Решетилівського, Миргородського, Пирятинського, Хорольського, Лохвицького, Зіньківського, Великобагачанського, Козельщинського,  Диканського, Полтавського, Гребінківського та Чутівського  районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 313 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на  земельні ділянки площею  9,00 га,  21,50  га, та  14,86 га  на території Сасинівської сільської ради  Пирятинського району, Андріївської сільської ради  Хорольського району  та  М’якенківської сільської ради Решетилівського району де стартова ціна піднялася до 155,94%,  84,18%  та 54,36% від нормативної грошової оцінки.

В результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Решетилівського, Миргородського, Пирятинського, Хорольського, Лохвицького, Зіньківського, Великобагачанського, Козельщинського,  Диканського, Полтавського, Гребінківського та Чутівського  районів щорічно  буде надходити  орендна  плата у розмірі понад  3 млн. гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».