карта публічна

З початку роботи Національної кадастрової системи (НКС), з 01.01.2013 року, кадастрові реєстратори територіальних органів Держгеокадастру  у Полтавській області отримали  505 680 заяв із ведення Державного земельного кадастру. Із них 309 775 стосувались надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягів та 195 905 – реєстрації земельної ділянки.

Фахівці опрацювали  99,5% отриманих звернень (503 326). Із них 472 905 заяв відпрацьовано позитивно: надано 302 212 витягів з Державного земельного кадастру та проведено 170 693 реєстрації земельної ділянки.

Мотивовані відмови у вчиненні дій стосовно ведення Державного земельного кадастру отримав  30 421 заявник. Інші заяви (0,5%) – в обробці.

Довідково:

Державний земельний кадастр – це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення та  обмеження у використанні. Кадастр містить дані про кількісну та якісну характеристику земель, їх оцінку, розподіл між власниками та користувачами.

Система Державного земельного кадастру дає можливість оперативно отримувати необхідну інформацію про земельні ділянки на всій території України. Відомості до цієї бази даних вносяться, перевіряються, систематизуються та впорядковуються за єдиними, чітко визначеними правилами. Завдяки використанню при адмініструванні Державного земельного кадастру сучасних інформаційних технологій, відомості про землі є доступними як фахівцям, що працюють в сфері земельних відносин, так і зовнішнім користувачам, коло яких буде розширюватись.