23 січня начальник відділу в Семенівському районі ГУ Держгеокадастру в Полтавській області Леонід Кулініч провів робочу зустріч з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та сільськогосподарськими виробниками. На заході, який відбувся в малому актовому залі адмінбудинку, були присутні голова Семенівської РДА Віктор Федоренко, голови сільських рад, представники селищної ради, землевпорядники, фермери Семенівщини та ЗМІ.

Леонід Анатолійович публічно прозвітував про роботу відділу, виконану протягом 2017 року, та ознайомив присутніх із планом роботи відділу на 2018 рік.

Особливу увагу Леонід Кулініч звернув на актуальне нині питання пасовищ: “Завдяки тісній співпраці з депутатами обласної ради, районною радою, райдержадміністрацією у 2017 році в Семенівському районі вдалося створити громадське пасовище на території Біляківської сільської ради. На сьогодні проходять державну реєстрацію земельні ділянки на території Оболонської ОТГ, Веселоподільської, Липнягівської, Устимівської, Товстівської, Рокитівської сільських рад. Загальна площа 15 ділянок громадських пасовищ становить 556 га.”

Леонід Анатолійович також наголосив на необхідності розробки і виготовлення генеральних планів забудови населених пунктів. За його словами, якщо цього не зробити, то вже в наступному році сільські ради не матимуть права отримувати кошти від податків на землі в межах села.