У Полтавській області станом на 15 березня до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування учасники АТО подали  9 683 заяви на отримання земельних ділянок. Військові отримали 6 668 дозвільних наказів на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 11 345 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду. Завершили процедуру оформлення землі у власність 721 військовослужбовець.

Довідково:

З метою налагодження координаційної роботи з питання виділення земельних ділянок учасникам АТО в області, територіальними органами Держгеокадастру у районах та містах обласного значення визначені відповідальні спеціалісти по наданню консультативної допомогти учасникам АТО щодо реалізації права на відповідні земельні ділянки та здійснення  координаційної роботи.

Військові можуть ознайомитись із переліком відповідальних спеціалістів у розрізі районів, а також з матеріалами про вільні ділянки на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (http://poltavska.land.gov.ua/) у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».