images (4)

У Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області розпочато стажування у сфері земельних відносин адміністраторів центрів надання адміністративних послуг та уповноважених посадових осіб виконавчих органів місцевого самоврядування, які мають право надавати відомості з Державного земельного кадастру.

Сьогодні стажування проходять перші п’ять осіб із переліку претендентів на проходження стажування – адміністратори ЦНАПу та посадовці з Великобагачанського району. Стажування проводиться з відривом від основної роботи протягом одного дня відповідно до типового індивідуального плану. Зі стажерами діляться своїм вмінням та професійними навичками досвідчені кадастрові реєстратори, які призначені керівниками стажування. Після закінчення стажування особа складає залік, під час якого виконує тестові та практичні завдання, та їй видається довідка про результати стажування.

Стажування проводиться з метою набуття професійних знань, умінь та навичок, необхідних особам для надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Довідково: Порядок проведення стажування у сфері земельних відносин, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України 21 березня цього року, є черговим кроком держави у здійсненні реформ у сфері земельних відносин.