Кадастр1

До органів земельних ресурсів Полтавської області в 2016 році звернулись  160 635 громадян з метою отримання адміністративних послуг щодо ведення Державного земельного кадастру. Землевпорядники опрацювали 158 749 заяв, що становить майже 99% від загальної кількості. У середньому упродовж тижня спеціалісти землевпорядної служби області розглядають близько трьох тисяч заяв із ведення кадастру.

Найбільш затребуваними на Полтавщині залишаються адмінпослуги щодо отримання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельні ділянки (86 182 заяви) та реєстрації земельних ділянок (48 919 заяв). Реєстратори Полтавщини опрацювали 133 243 таких звернень. Із цієї кількості 86 013 заяв стосувались видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та 47 230 – реєстрації земельних ділянок.

Спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.