Чувпило Вадим Вікторович – начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

Чувпило

Чувпило Вадим Вікторович, народився 5 листопада 1984 року в смт.Софіївка, Софіївського району,  Дніпропетровської області.

Освіта вища. Кандидат наук державного управління.

У 2007 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю: «Історія та правознавство»

З вересня 2007 року працював вчителем історії та правознавства Менжинської ЗОШ І-ІІ ступенів. Пізніше був призначений на посаду директора цієї ж школи, де працював до березня 2008 року.

2008 – 2010 роки працював заступником селищного голови Софіївської селищної ради, Софіївського району, Дніпропетровської області.

Протягом 2009 – 2010 років навчався в Академії муніципального управління м. Київ, та здобув другу повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба».

У 2012 році закінчив Інститут інформаційних технологій при Київському національному авіаційному університеті та здобув базову вищу освіту за спеціальністю «Геодезія, картографія та землеустрій».

2011 – 2012 роки, працював головним спеціалістом відділу Державного земельного кадастру Управління Держкомзему м. Кривий Ріг.

2012 – 2013 роки працював на посаді заступника начальника Відділу Держкомзему (а після реорганізації – Держземагентства) у Софіївському районі Дніпропетровської області.

У березні 2015 року успішно закінчив аспірантуру Академії муніципального управління м. Київ, захистивши кандидатську дисертацію на тему: «Механізми державного управління земельними ресурсами на місцевому рівні», та отримав науковий ступінь – кандидат наук державного управління (доктора філософії), за спеціальністю «Механізми державного управління».

2013 – 2014 роки працював на посаді начальника Управління Держземагентства у Криворізькому районі Дніпропетровської області.

У 2014 році, працював на посаді першого заступника начальника Головного управління Держземагентства у Дніпропетровській області.

2014 – 2015  року працював заступником начальника відділу оцінки земель Управління охорони та ринку земель  Головного управління Держземагентства у м. Києві.

У 2015 році за результатами кадрового конкурсу призначений на посаду начальника Управління Держгеокадастру у Криворізькому районі Дніпропетровської області.

З липня 2015 року переведений на посаду першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області.

29 квітня 2016 року призначений на посаду першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

15 березня 2017 року призначений на посаду  начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

 

Одружений. Виховує доньку Вікторію.

Позапартійний.