Перелік відповідальних спеціалістів по наданню консультативної допомоги учасникам АТО щодо реалізації права на отримання земельних ділянок та здійснення  координаційної роботи у Полтавській області

№ п/п Назва районів, міст ПІБ
кандидата
Посада Контактний
телефон
1 В.Багачанський Чобітько Яна Іванівна Головний спеціаліст (05345) 9-13-71
2 Гадяцький Підсадна Наталія Анатоліївна Головний спеціаліст (05354) 2-16-30
3 Глобинський Шамайко Наталія Миколаївна
Шутько Петро Миколайович
Державний кадасровий реєстратор (05365) 2-48-90
4 Гребінківський Колісник Юлія Сергіївна Провідний спеціаліст (05359) 9-15-07
5 Диканський Калюжна Зоя Валентинівна Провідний спеціаліст (05351) 9-11-85
6 Зіньківський Удовиченко Софія Олексіївна Головний спеціаліст (05353) 3-30-28
7 Карлівський Куда Яна Богданівна Державний кадасровий реєстратор (05346) 2-39-06
8 Кобеляцький Кулик Наталія Вікторівна Головний спеціаліст (05343) 3-10-86
9 Козельщинський Полонська Юлія Володимирівна Головний спеціаліст (05342) 3-11-92
10 Котелевський Ведмідь Вікторія Володимирівна Головний спеціаліст (05350) 2-16-44
11 Кременчуцький Дідушок Олена Павлівна Головний спеціаліст (0536) 72-53-78
12 Лохвицький Чуча Юлія Володимирівна Державний кадасровий реєстратор (05356) 3-14-78
13 Лубенський Руденко Світлана Валеріївна Провідний спеціаліст (0536) 15-22-03
14 Машівський Скляр Ірина Олексіївна Провідний спеціаліст (05364) 9-17-26
15 Миргородський Журавель Олена Василівна Головний спеціаліст (05355) 5-33-50
16 Новосанжарський Рижова Любов Яківна Головний спеціаліст (05344) 3-11-32
17 Оржицький Тарасенко Юрій Григорович Головний спеціаліст (05357) 9-14-44
18 Пирятинський Кундалєва Тамара Григорівна Спеціаліст (05358) 3-10-71
19 Полтавський Дейнека Наталія Іванівна Головний спеціаліст (0532) 56-39-45
20 Решетилівський Чрікішвілі Валіко Іванович Спеціаліст (05363) 2-92-83
21 Семенівський Парнюк Ольга Анатоліївна Головний спеціаліст (05341) 9-14-57
22 Хорольський Сушко Євгенія Федорівна Головний спеціаліст (05362) 3-27-59
23 Чорнухинський Кошман Валерій Миколайович Головний спеціаліст (05340) 5-28-93
24 Чутівський Чухіль Інна Василівна Головний спеціаліст (05347) 9-10-40
25 Шишацький Хоролець Алла Іванівна Головний спеціаліст (05352) 9-14-07
26 м.Полтава Шара Світлана Юріївна Провідний спеціаліст (0532) 56-19-65
27 м.Кременчук Каргашева Ірина Олександрівна Головний спеціаліст (0536) 77-05-09
29 м.Горішні Плавні Гусол Альона Сергіївна Провідний спеціаліст (05348) 6-10-50