Основні посадові обовязки:

 1. Складання розрахунків витрат до кошторису на відповідний бюджетний рік.
  2. Здійснення процедур закупівель товарів, робіт та послуг за рахунок бюджетних коштів згідно доведених кошторисних та бюджетних призначень на відповідний бюджетний рік відповідно до вимог законодавства.
 2. Забезпечення визначення потреби у товарах, роботах та послугах від структурних підрозділів Головного управління, необхідної для проведення процедур закупівель.
 3. Забезпечення своєчасного розроблення та відпрацювання проєктів договорів, додаткових угод у частині здійснення розрахунків, своєчасне їх подання до юридичного управління та до відділу обліку зобов’язань та розрахунків разом з усіма первинними документами для оплати в терміни визначені законодавством.
 4. Проведення систематичного моніторингу закупівель – аналіз дотримання законодавства у сфері публічних закупівель на всіх стадіях процедури закупівлі шляхом систематичного спостереження та аналізу інформації за допомогою електронної системи закупівель.

 Обов’язкові вимоги: 

 • громадянство України;
 • вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;
 • наявність пройдених навчань (сертифікатів) у сфері публічних закупівель у 2021 та 2022 роках;
 • вільне володіння державною мовою.

 Умови відбору та призначення на посаду:

 • призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу: dkzrcadri@ukr.net.

 За результатами опрацювання резюме, відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду.

У разі виникнення запитань звертатися за телефоном (0532) 56 42 91.