Сьогодні, 31 травня  2019 року  відбулась виробнича нарада для працівників Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, яка пройшла під головуванням начальника Головного управління Вадима Чувпило.

У нараді взяли участь заступник начальника Головного управління, керівники структурних підрозділів Головного управління, керівники структурних підрозділів Головного управління в районах і містах.

Учасники наради розглянули наступні питання:

  1. Про стан передачі документації із землеустрою в паперовому вигляді, яка включена до Державного фонду документації із землеустрою, для її перетворення в електронний (цифровий) вигляд.
  2. Про стан проведення інвентаризація земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Полтавської області.
  3. Про стан надання адміністративних послуг державними кадастровими реєстраторами, зокрема, Державної реєстрації земельної ділянки на території області.
  4. Про здійснення внутрішнього контролю в Головному управлінні в частині проведення роботи з управління ризиками
  5. Про результати діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель за 5 місяців 2019 року, аналіз динаміки результатів, основні проблеми та пропозиції щодо планування здійснення заходів державного нагляду у ІІІ кварталі 2019 року.
  6. Про проблемні питання, які виникають під час проведення перевірок державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель.