На земельних торгах, які були проведені 04, 05, 10, 12 та 17 жовтня 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 18 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  які знаходяться на території  Гадяцького, Гребінківського, Диканського, Карлівського, Машівського, Решетилівського та Шишацького  районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 135 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на  земельні ділянки площею 0,8 га та 0,29 га на території Малонехворощанської сільської ради Машівського району, де стартова ціна піднялася до 33% та 32% від нормативної грошової оцінки.

В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Машівського та Гребінківського районів щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі більше 181 тис. гривень, тобто 14,2%, 28,00%,  32,31% та 33,72 %, від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».