На земельних торгах, які були проведені  02, 03, 04, 05, 11 та  19 квітня 2018 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  які знаходяться на території  Кременчуцького, Лохвицького, Кобеляцького, та Лубенського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 291 гектара. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на  земельні ділянки площею 29,27 га, та 43,1 га  на території Василівської сільської ради Кобеляцького району та Безсалівської сільської ради Лохвицького району, де стартова ціна піднялася до 107% та 98% від нормативної грошової оцінки.

В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Кременчуцького, Лохвицького, Кобеляцького, та Лубенського районів щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі більше 1 млн. гривень, тобто 107,88%, 98,32%,  92,00% та 86,77 %, від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».