images (7)

З початку року через офіційний веб-сайтї Держгеокадастру із заявами про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів щодо земель Полтавської області звернулись 4109 громадян. Кадастрові реєстратори Полтавщини виготовили 3966 електронних витягів. 128 громадянам з об’єктивних причин відмовлено у наданні витягу. Решта заяв знаходиться в обробці.

Запроваджений електронний прийом заяв розширив вікно можливостей для громадян та водночас зменшив навантаження на центри надання адміністративних послуг, оскільки частина замовників може обійтися без візиту до ЦНАПів при замовленні послуги.

Найбільшу кількість заяв електронного сервісу «Замовлення Витягу» опрацювали державні кадастрові реєстраторами у Миргородському (1996), Великобагачанському (674) та Решетилівському (364) районах області.

Довідково:

Замовлення Витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному веб-сайті Держгеокадастру. Простий та лаконічний інтерфейс робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів ПК. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електрону адресу.

Отримати готовий Витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг по всій Україні. Єдиний документ, який при цьому знадобися, – посвідчення особи.